Wyniki


VIII Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach, 14 kwietnia 2018r.

Trasa rodzinna


MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Robert Zugaj i Aleksandra Zugaj (9) / Błyskawice
11:31:381011:41:38
2Agnieszka Lechowicz, Przemek Lechowicz, Mateusz Lechowicz (9) i Adaś Lechowicz (5) / Lechowicze Dreamowy Team
12:01:451012:11:45
3Tomek Olejnik i Jaśmina Olejnik (10) / Olej Team
12:09:41312:12:41
4Marcin Jamroży i Julia Jamroży (8) / Magneti Marelli Poland
11:57:412012:17:41
5Anna Komar, Łukasz Komar, Katarzyna Komar (12) i Magdalena Komar (12) / Mosquito
12:02:301712:19:30
6Zbyszek Palka, Dorota Palka i Zuzia Palka (12) / Kulawe Gepardy
12:14:01912:23:01
7Grzegorz Welm i Eryk Welm (13) / Welm Team
12:16:421012:26:42
8Rafał, Ania, Zosia (5), Stasiu (4), Przemek, Bogna, Jerzyk (2) Polańscy i Marek Jędras / Wolne Elektrony
12:17:47912:26:47
9Krzysztof Woś i Magdalena Woś (5) / Doliniarze.com
12:13:321712:30:32
10Stanisław Bogus, Łukasz Bogus i Zuzanna Bogus (11) / Fifulce 3
12:28:53712:35:53
11Andrzej Rudzki i Antoni Rudzki (12) / Damy Wam fory
12:31:00812:39:00
12Adam Graczyk i Magdalena Graczyk (10) / Super Wytrwali
12:10:453012:40:45
13Patryk Warski i Jaś Warski (7) / Belgijskie Szynszyle bis
12:23:361812:41:36
14Michalinka, Jarosław, Adam (9) i Piotr (7) Sobkowicz / IBM Katowice Gang Świeżaków
12:34:10812:42:10
15Seweryn, Dominika, Agata (10), Wiktor (8) Kucharczyk / Aikidziaki
12:40:40512:45:40
16Maria Jeziorczak (9), Barbara Jeziorczak, Izabela Hajzer, Adam Jeziorczak (7) i Wojtek Jeziorczak
12:40:50912:49:50
17Anna, Bartłomiej, Małgorzata (12,5) i Paweł (8,5) Syryjczyk / Dzieciaki szybciej, bo starzy idą wieczorem na koncert
12:41:22912:50:22
18Magda, Piotri Maja (7) Habraszka / IBM Katowice Habry
12:45:001513:00:00
19Michał Żemła, Adam Żemła (12) i Aleksandra Żemła (14) . 2+1
12:59:33213:01:33
20Przemysław Zajac, Jagoda Bednarczyk i Maksymilian Bednarczyk (7) / JagBull
12:53:46913:02:46
21Tomasz Jędrzejowski, Joanna Jędrzejowska, Julia Jędzrzejowska (14) i Mikołaj Jędrzejowski (10) / Jędrzeje
12:33:103013:03:10
22Mariusz Thamm, Maja Thamm, Milena Thamm (12), Michalina Thamm (10) i Malwina Thamm (7) / Drużyna "5M"
12:54:30913:03:30
23Dorota Michalik, Marcin Michalik i Karolina Michalik (9) / Michaliki
12:56:46813:04:46
24Rafał Piguła i Leon Piguła (10) / 2 Pigułki
13:05:35013:05:35
25Paweł Masztalski i Aleksander Masztalski (7) / Męscy Napastnicy
12:49:201813:07:20
26Natalia Skowrońska, Jakub Wróbel i Patryk Skowroński (14)
12:58:541913:17:59
27Dominika, Rafał, Natasza (13) i Iwo (11) / VIVO
13:13:25513:18:25
28Lucyna Rudzka i Maciej Rudzki (14) / Drużyna w trąbkę
13:11:54813:19:54
29Agata, Tomek, Maks (6) i Wojtek (4) Szczepański
13:14:00813:22:00
30Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński i Filip Zieliński (1) / istne beboki
13:12:501013:22:50
31Magdalena Sikora, Roma Skuza, Łukasz Nowak, Maciej Stolecki, Tymek (3,5), Szymek (1,5), Michał Makowski i Zoja (4) / Turbo Dzieciaki
13:20:00613:26:00
32Łukasz i Marta Przebierała12:47:553913:26:56
33Marcin Kozakiewicz i Jakub Vojtek (12) / IBM Katowice J&M
13:26:15613:32:15
34Małgorzata Kazior i Tomek Kazior (8) / Zombiaki
13:23:48913:32:48
35Tomasz Zajdel, Katarzyna Zajdel, Maja Zajdel (6) i Wiktoria Zajdel (12) / oszołomy
13:25:471013:35:47
36Agnieszka Koszembar, Łukasz Koszembar, Ola Koszembar (4,5) i Antek Koszembar (9,5) / Koszyki
13:42:40813:50:40
37Tomek Wesołowski, Birgit Wesołowski - Schwingenschloegel i Emanuel Wesołowski (6) / Wesoludki
13:43:33813:51:33
38Alicja Kobic, Arkadiusz Kobic, Kuba Kobic (9) / Ciboki
13:42:041013:52:04
39Bartek Ledwoń, Jagoda Ledwoń, Dominika Biela, Michał Jankowiak, Alicja Jankowiak (14) / Przebiegłe Wielbłady
13:46:56813:54:56
40Justyna Prząda, Michał Prząda, Marcel Prząda (5) i Bruno Prząda (3) / gang Marcela
13:50:00613:56:00
41Grażyna, Michał i Szymon (10) Mączka / Forhinesy
13:51:00613:57:00
42Dorota Pawlak, Sebastian Pawlak, Maciej Pawlak (13) i Zuzanna Pawlak (8) / Pawlaki
13:48:22913:57:22
43Dorota Ryba i Wiktor Kanik (8) / Disco Robaczki
13:58:04514:03:04
44Wojciech Kuryło i Paweł Kuryło (8) / Pierońskie chachary
13:45:002014:05:00
45Iwona Szreter - Kulisz, Katarzyna Kłoska, Adam Machowiak, Paweł Sucheta, Zosia (15), Dawid (7) i Alan (5) / Urzędasy ASY
13:59:21814:07:21
4Bartek Dutkiewicz i Helena Dutkiewicz (5) / Słodziaki
13:48:002014:08:00
47Sławomir Kuncy, Joanna Kuncy i Paulina Kuncy (15) / Niemamocni
14:04:50714:11:50
48Adam Elwicki i Kamil Elwicki (5) / Drużyna E
13:56:501914:15:50
49Robert Bogdan, Aleksandra Bogdan i Jan Bogdan (12)
14:08:30714:15:30
50Joanna Jasnoch, Aleksandra Jasnoch (9), Agnieszka Krasnopolska i Patryk Krasnopolski (5) / JASKRA
14:08:40814:16:40
51Beata Matusiak, Lidia Wilżyńska, Anna Piowczyk, Magdalena Wilżyńska, Mateusz Prusak, Julia Gallus (10) i Anastacja Piowczyk (4) / MiszMaszRodzinne
14:10:501014:20:50
52Natalia Sikorska, Julian Sikorski (7) i Szymon Sikorski
14:14:492214:21:49
53Agata Kaźmierczak, Marek Krawczyk i Pamela Lindner (11) / Rozbiegane trampki
14:17:00514:22:00
54Magda Adamek, Marek Adamek i Marta Adamek (13) / Paszczury
14:17:30814:25:30
55Przemek Ślezak, Marta Ślezak, Jakub Ślęzak (12),  Agnieszka Depta, Igor (10) i Adam Depta (11) / Siedmiu Wspaniałych
14:08:002014:28:00
56Iwona i Adam Hildebrandt, Zuzia (8) i Antosia (3) / Hildy
14:19:131014:29:13
57Joanna Patyk, Gosia Patyk (12), Kacper Moskwa (12), Filip Przeczek (12), Wiktor Adamczyk (12) / Patyczki
14:25:25414:29:25
58Marcin Marczewski, Katarzyna Marczewska, Nadia Marczewska (9) i Oscar Marczewski (7) / MarTeam
14:21:21914:30:21
59Andrzej, Bogumiła, Anna (6) i Grzegorz (9) Wydra
14:26:40514:31:40

Marek Hajduk i Karolina Hajduk (7) / Dzikuski
14:15:581814:33:58
61Joanna Pająk - Grosz, Adrian Grosz, Marcel Grosz (7) i Lilianna Grosz (5)
14:27:00714:34:00
62Kasia Sołek, Marzena Barczak, Szymon Sołek (7), Artur Depta (15) i Bartek Ślęzak (10) / NieMaToTamto
14:22:501014:32:50
63Agnieszka Szpura, Tomasz Szpura, Julka (9) i Alicja (7) / RodzinkaPL
14:28:36614:34:36
64Anna Gibińska, Renata Wieczorkiewicz, Barbara Gibińska (14), Tadeusz Gibiński (11), Kacper Wieczorkiewicz (11), Antoś Gibiński (roczek) i Cezary Wieczorkiewicz / Gibki Kapi
14:31:30414:35:30
65Ewa Świętek, Grzegorz Świętek, Przemek Świętek (6) i Radek Świętek (12) / byle do przodu
14:31:40514:36:40
66Franio Kos (6), Tosia Kos (8) i Tomasz Kos
14:32:00514:37:00
67Małgorzata, Patryk, Filip (12) i Jacek (9) Kostuch / Ślimaki
14:20:521814:38:52
68Jolanta Chorowska, Marek Chorowski i Piotr Chorowski (8) / Nurki
14:31:401014:41:40
69Tomasz Martyka, Anna Kubara, Aleksandra Martyka (10) i Nina Kubara (10)
14:34:54714:41:54
70Janusz Ćwiek, Joanna Michalska - Ćwiek, Maciej Michalski (14) i Karolina Ćwiek (9) / Nic nam sie nie chce
14:40:00214:42:00
71Asia Kurnik, Katarzyna Świerzy, Alicja Psiuk (10), Jaś Wojtusiak14:34:54814:42:54
72Gabriela Goliczewska, Mariusz Gulajski i Filip Gulajski (9) / Rycerze z Bogucic
14:37:17914:46:17
73Magdalena Socha - Stojek, Mateusz Stojek, Konstanty Stojek (8), Aleksander Stojek (6) / Beboki
14:40:001014:50:00
74Łukasz Brzdąk, Klaudia Brzdąk, Emilia Brzdąk (8) i Tymon Brzdąk (5) / LUXRodzinka
14:41:30914:50:30
75Krzysztof Horzombek i Tola Horzombek (7) / Maszketniki
14:36:001614:52:00
76Aleksandra Nawotka, Ania Nawotka (12) i Witek Nawotka (8) / ciecierzyca wełnowiec
14:21:501614:52:50
77Agata Danowska, Zocha Danowska (6) i Bartosz Danowski / Danonki
14:51:10814:59:10
78Monika Stępel, Krzysztof Setnik, Agnieszka Stępel (15), Michał Stępel (11), Patrycja Stępel, Marek Stępel i Kacper Stępel (5) / Minion Team
14:53:52614:59:52
79Aneta Kalisz, Szczepan Kalisz, Maciej Kalisz (12), Aleksandra Kochanek, Jarosław Kochanek i Jakub Kalisz (9) / SzAJKA
14:54:40915:03:40
80Ewa Steinert, Arkadiusz Kotas i Mikołaj Kotas / Miki Team
15:01:40715:08:40
81Magdalena Stefani, Barbara (14) i Michał (10) Stefani / FISTASZKI ATAKUJĄ
15:03:50615:09:50
82Kinga Ogłodek, Milena Ogłodek (9) i Kazik Ogłodek (7) / UnPocoLoco
15:03:50615:09:50
83Anka, Basia (12) i Ula (10) Kopacz
15:04:00615:10:00
84Izabela Stanisz, Martyna Stanisz (11), Filip Stanisz (5), Karolina Mainka i Małgorzata Mainka (11) / Happy Team
15:05:00715:12:00

Anna Gajdzik, Dariusz Gajdzik, Tomasz Gajdzik (13) i Piotr Gajdzik (10) / 4Blondes
15:04:00815:12:00
86Joanna Wojtoń, Marta Ombach i Hanna Pietuch (5) / Hanuszki
15:02:521015:12:52
87Agnieszka Pilawska, Aleksandra Borkowska, Dawid Piechoczek (15), Sebastian Filiński (17), Tomasz Siekiera (12), Szymon Pochopień (14), Katarzyna Gajda (13), Wiktoria Sojka (16), Magdalena Sojka (13), Ewelina Kindla (16), Oliwia Więczkowska (15), Łukasz Orlik (12), Oliwia Mizak (13) i Radosław Gajda (14) / Tuptusie SP 55
15:00:001515:15:00
88Ewelina i Łukasz, Anita (1) i Hania (4) Knaś / F - team
14:37:403915:16:40
89Anna Merzlikyna, Mateusz Filipowski i Artem Merzlykin (11) / Zmarzliki
15:18:20715:25:20
90Donata Dudek, Jakub Landau, Dawid Landau (11), Adam Mynarski (9) i Sylwia Grabowska - Mynarska / UKS Orzeł Katowice
15:19:40815:27:40
91Klaudyna Elżbieciak, Franek (7) i Janek (4), Kacper Czubała, Józek (7), Gutek (5), Marcin i Maja Rychter, Tomek (7) / REC9
15:24:001015:34:00
92Michał Łukaszek, Katarzyna Łukaszek, Asia Łukaszek (10), Agnieszka Łukaszek (6) i pies Blacky / Łukaszki
15:29:30615:35:30
93Marcin Moj i Lena Moj (6)
14:51:10915:00:10, brak 1 PK
94Krzysztof Musz, Alicja Mazur, Olaf Musz (7), Leon Musz (2), Olek Sobota, Monika Sobota, Ania Sobota (7) i Antek Sobota (4) / Łotry
15:23:00715:30:00, brak 1 PK
95Paulina Ograbek, Andrzej Goleniec i Szymon Goleniec (4) / Koldisie
14:47:22914:56:22, brak 2 PK
96Marta Maryniok, Sara Maryniok (11) i Nadia Maryniok (9) / Kaszubki
15:22:001015:32:00, brak 5 PK

Jola Zdeb, Julia Meyer (10) i Łukasz Czerniak / Smoki
15:22:001015:32:00, brak 5 PK
98Damian Pająk, Filip Pająk (7), Michalina Pająk i Justyna Mazurek
12:41:003313:14:00, brak 6 PK
99Adam Kupka, Anna Humpa i Maja Humpa (5) / Sówki
13:47:332214:09:33, brak 6 PK
100Marek Przyłudzki, Sonia Przyłudzka (12) i Borys Przyłudzki (9) / Mundki
14:06:30714:14:30, brak 6 PK
101Anna Nielaba i Maks Nielaba (7) / Nielabki w Akcji
14:06:30914:15:30, brak 6 PK
102Grzegorz Gruszka, Małgorzata Gruszka, Amelia Gruszka (11) i Michał Gruszka (9) / 4owocki
13:43:331814:01:33, brak 7 PK
103Magdalena Domagała, Marcin Domagała, Aleksander Domagała (7) i Sylwia Wereszka / ALEX TEAM :)
16:09916:18, brak 7 PK


Trasa piesza

kategoria KK

MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Martyna Czaja i Beata Sobala / Jak biec to biec
14:15:571014:25:57
2Angelika Fischer i Kamila Choroba / norki
14:19:451014:29:45
3Patrycja Pawlak i Izabela Czaińska / Dream Team
14:41:50914:50:50
4Zuzanna Krystek i Weronika Pojda / suicide squad
14:48:20814:56:20
5Marta Kwapień i Dominika Juszczyk
14:52:451015:02:45
6Katarzyna Grala i Sylwia Dublanka / Albo wszyscy albo razem
15:14:111015:24:11
7Patrycja Janiczek i Mirosława Hanusik / Best
15:19:401015:29:40
8Maja Kortyka i Martyna Tomaszewska + pies Ajka 
15:24:39915:33:39
9Magdalena Mac i Karolina Kacorzyk / wałki
15:30:40915:39:40
10Agnieszka Niemiec i Zuzanna Pieczyk
15:50:001016:00:00
11Marzena Topka i Magdalena Topka / Siostry
15:29:241015:39:24, brak 1 PK

Anna Wera i Marta Janiak / Fenixy
15:29:24
1015:39:24, brak 1 PK
13Aleksandra Dolezik i Joanna Piatczyc / Łinersi
15:37:40915:46:40, brak 1 PK
14Alicja Kryger i Paulina Kryger / Wiewióry
14:58:38615:04:38. brak 3 PK
15Danka Malik i Weronika Malik / Debeściaki
15:57:302516:22:30, brak 7 PK
16Marta Gamrat i Daria Matujewicz
14:37:252415:11:25, brak 8 PK
17Martyna Poniedziałek i Izabela Morawiec / Monday Team
15:41:304016:21:30, brak 8 PK
18Anna Martyka i Karolina Mazurczyk / M & M"s
14:38:201014:48:20, brak 10 PK
19Karina Pietruszka i Karolina Skrzypek / Atomówki
15:56:35015:56:35, brak 11 PK
20Wiesława Conrad i Olga Szewczyk / Dzikie i Niebezpieczne
15:34:341015:44:34, brak 15 PK
21Magdalena Kocełuch i Magdalena Fijał / Helenki
15:34:351015:44:35, brak 15 PK
22Magdalena Otawa i Joanna Szpek / Kiedyś wygramy
16:01:531016:11:53, powrót po limicie czasu

kategoria MIX

MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Kamila Malawska i Filip Malawski / Velocilamy
12:39:421012:49:42
2Maja i Bartłomiej Pikiewicz / Snails of Doom
12:48:47912:57:47
3Joanna Mrowca i Mateusz Piątek / Asia&Mati
12:50:39912:59:39
4Aleksandra i Artur Magiera / Fizjokreacja
13:32:19913:41:19
5Aleksandra Ochwat i Sylwester Szklorz / ADS Masna
13:42:561013:52:56
6Anna Żurek i Kamil Niesporek / Uczeń i Mistrz
13:46:471013:56:47
7Sylwia Laukianis i Przemek Laukianis / Laukianisy
13:25:503814:03:50
8Małgorzata i Marek Franke
13:57:051014:07:05
9Ewa Zaremba i Michał Juszczyk / Groszki
14:05:34614:11:34
10Izabella Domasiewicz i Tomasz Wawoczny
14:17:57714:21:57
11Karolina i Tomasz Chojna / Jutro też Wam uciekniemy
14:06:391714:23:39
12Barbara Szymańska - Wieczorek i Michał Staśkiewicz / Fistaszki
14:17:57714:24:57
13Marta Szmulik - Wojtanowicz i Bartosz Wojtanowicz / Dobrze zORIENTowani
14:00:192914:29:19
14Anna Kaźmierczak i Damian Luboński / Potuptani
14:30:50814:38:50
15Anna Kobylińska - Lubina i Krzysztof Lubina / Krzyśki
14:39:26714:46:26
16Agnieszka Maladyn i Jarosław Maladyn / Sponki
14:40:57814:48:57
17Zofia Tochowicz i Damian Kociuba
14:49:30914:58:30

Karina Kiełtyka i Roman Cedrych / Mango Team
14:51:30714:58:30
19Alina Noras i Bogusław Szczepanowski / Andżeje
14:56:24915:05:24
20Anna Kubecka i Zbigniew Gawlik
14:56:061015:06:06
21Karolina Goryczka i Michał Cichy / HIROŁSI
15:01:20815:09:20
22Blanka Palicka i Grzegorz Indryka
15:06:57715:13:57
23Magdalena Sajak i Kamil Szczerba / Ni mom hektara
15:07:40715:14:40
24Marlena Reut i Sławek Król / Rycerz i Królowa Nocy
15:14:111015:24:11
25Izabela Rzychoń i Michał Dominik / Valar Morghulis
15:16:39815:24:39
26Iwona Piatkowska - Lipka i Grzegorz Lipka / IBM Katowice Kaer Morhen
15:16:00915:25:00
27Klaudia Cielińska - Spodar i Patryk Tkacz / Drużyna X
15:06:25915:25:25
28Ewa Gabryś i Aleksander Gabryś / IBM Katowice Gabrille
15:20:14815:28:14
29Renata Wojnicka i Marcin Tomaszewski / Orki z Majorki
15:24:04915:33:04
30Dominika Andrzejczyk i Arkadiusz Morawiec / Powolniacy
15:29:552915:58:55
31Agnieszka Ćwiklik i Tomasz Motyka 
15:29:40915:38:40, brak 1 PK
32Żaneta Naporowska i Bartek Piątek / Przybij piatkę
15:42:301015:52:30. brak 1 PK
33Violeta Kłysz i Robert Plesnar / Sierota i Łoś
15:45:30915:54:30, brak 1 PK
34Monika Baron i Martin Wangełow / M&M
14:54:50514:59:50, brak 1 PK
35Olga Węgiel i Bartosz Romanek / Kawa i Rumianek
15:15:19715:37:19, brak 2 PK
36Karolina i Maciej Witosław / Trekingi
14:58:191315:11:19, brak 5 PK
37Marta P. i Łukasz Zatorski / Fabryka Gwoździ
12:52:30913:01:30, brak 6 PK
38Patrycja Strokosz i Marcin Sochaj / Może kiedyś wygramy
15:27:402515:42:40, brak 6 PK
39Magda Pasek i Maciej Niezgoda / Drużyna Pierścienia
15:47:301916:06:30, brak 6 PK
40Kamila Wolnica i Mateusz Dulski / Macula
15:58:35816:06:35, brak 7 PK
41Klaudia Dziędzioł i Kamil / Toxic Allies
15:57:342916:26:34, brak 7 PK
42Ewelina Suszek i Łukasz Suszek / The Szukens
13:59:50814:07:50, brak 10 PK
43Hanna Trojan i Artur Francuzik
15:32:501015:42:50, brak 10 PK
44Wiktoria Skalbaniok i Mateusz Kłopot / Wszystko, co Kochan
15:36:321915:55:32, brak 10 PK

kategoria MM


MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Bartosz Gajkowski i Łukasz Warmuz / Heyo Captain Jack
11:39:082512:04:08
2Mateusz Wiktorowicz i Błażej Pudełek / Górzanka Nawojowa Góra
12:22:071012:32:07
3Dariusz Klocek i Sebastian Hulin / Żwirek i Muchomorek
12:50:39612:56:39
4Krzysztof Hertling i Michał Żeliński / Żarłoczne Beboki
13:25:50913:34:50
5Jan Kocurek i Mateusz Latocha / Wszystko, co Kochan
13:48:43613:54:43
6Dominik Towarnicki i Juliusz Foit / Wszystko, co Kochan
13:47:41913:56:41
7Przemysław Baran i Łukasz Zdrada / uniLewusy
13:33:573914:12:57
8Paweł Koźlik i Robert Klimsa / IBM Katowice Nieomylni
14:00:542014:20:54
9Marcin Stec i Arkadiusz Malina / IBM Katowice AAA Sprzedam Poloneza
14:04:201814:22:20
10Robert Machejek i Mariusz Ficek / Misiaczki
14:39:50814:47:50
11Michał Krasnodębski i Jarosław Ząbkiewicz / Zabezpieczamy tyły
15:07:30915:06:30
12Maciej Pękała i Kuba Królicki / Wściekłe Bobry
15:25:15815:33:15
13Dawid Mazurczyk i Dawid Olek / Dawidziaki
15:57:512916:26:51, brak 6 PK
14Adam Mazurczyk i Adam Zemła15:59:432916:28:43, brak 6 PK
15Szymon Wons i Artur Błaszczyk / Wszystko, co Kochan
15:36:22915:45:32, brak 9 PK

Trasa rowerowa

kategoria KK i MIX

MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Anna Madej i Sergiusz Madej / madej & madej
13:42:091713:59:09
2Jacek i Lidka Hajduk / Bez Skorka
13:17:474414:31:47
3Magdalena Stachura i Wojciech Pasiecznik14:28:50614:34:50
4Basia Czarny i Grzegorz Czarny / Szkoła Fechtunku ARAMIS
13:57:103814:35:10
5Barbara Ziemer i Łukasz Syguła / Ciućmoki 2 - ga edycja
14:36:53914:45:53
6Barbara Nenko i Łukasz Bochenek / Dragon team
14:46:42614:52:42
7Jolanta Pytel i Marek Pytel / Damy radę, albo i nie...
14:43:322515:08:32
8Martyna i Piotr Załuscy / IBM Katowice Zmarzloki
14:59:591015:09:59
9Aleksandra Przewieślik i Grzegorz Przewieślik
15:10:11915:19:11
10Natalia Małek i Hubert Chudzik / HarryTeam
15:11:19915:20:19
11Natasza Figiel / Zdezorientowany kawałek AKINO
15:12:282515:35:28
12Aleksandra Madeja i Małgorzata Stolarek / Juhu
16:01:40916:10:40, brak 1 PK, powrót po limicie czasu
13Elźbieta Sroka i Mirosław Kowynia / ES&MK
16:14:031816:32:03, brak 9 PK, powrót po limicie czasu

kategoria MM

MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Daniel Howis i Michał Krześlak
13:03:05813:01:05
2Krzysztof Krystek i Wojciech Wybraniec / Czarne Płuca
13:03:511013:13:51
3Wojciech Wiśniewski i Tomasz Kazimierczak / Zdradzieckie Mordy
13:21:17913:30:17
4Bartłomiej Gagat i Igor Ferdek / Fani Adiego Nowaka
14:17:011014:27:01
5Grzegorz Kukurowski i Jacek Czarnecki / Leszcze 1
15:06:47715:13:47
6Janusz Wójtowicz i Mateusz Richter / Leszcze 2
15:06:20815:14:20
7Mateusz Grzondziel i Michał Smak / Wycie raczki
14:31:12814:39:12, brak 1 PK
8Marek Trzensiok, Martyna Trzensioch (9) i Mateusz Trzensioch (11) / M&M&M
15:24:33615:30:33, brak 6 PK
9Radosław Polowy, Grzegorz Polowy (12) i Tomasz Polowy (9) / Tiger Team
15:53:071916:12:07, brak 7 PK
10Marek Hornik i Michał Hornik (12) / MHH
12:55:02913:04:02, brak 11 PK
11Jakub Frączek i Jakub Giel / Szkoła Pływania PLUSK I
16:18:30916:27:30, brak 1 PK, powrót po limicie czasu
12Rafał Zając i Radosław Grabowski / Szkoła Pływania PLUSK III
16:28:291016:37:29, brak 1 PK, powrót po limicie czasu
13Jakub Łata i Adam Sławski / Szkoła Pływania PLUSK II
16:27:271916:46:27, brak 1 PK, powrót po limicie czasu

Trasa PROFI

kategoria KK


MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Anna Kałuża i Anna Bogdańska / Fajne Mufinki
15:32:25815:42:25, brak 1 PK
2Agnieszka i Iwona Franke / Skąposzczety i szkarłupnie
15:12:061015:22:06, brak 2 PK
3Ewelina Puchała i Anna Gemza / Balans Team
15:41:33815:49:33, brak 8 PK
4Angelika Skutela i Katarzyna Stanek / Miłość w Zakopanem
15:44:40615:50:40, brak 10 PK
5Magdalena i Justyna Niedźwiedzkie / Kabanosy
15:56:29716:03:29, brak 12 PK
6Ewa Gniełka i Katarzyna Mysiak / Dzikie Kropki :)
15:48:353016:18:35, brak 14 PK

kategoria MIX


MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Aleksandra Popiel - Kruk i Arkadiusz Dziewior / AA
13:39:001013:49:00
2Ania Witkowska i Maciej Witkowski / Klub Królika Stefana
14:21:451014:31:45
3Joanna Jachym i Łukasz Drewniak / Ultra AR Team
14:25:201014:35:20
4Justyna Massalska i Robert Polański / Nutria Adventure Team
14:34:001014:44:00
5Joanna Janus i Mariusz Nastula / XIII
14:19:503914:58:50
6Monika Zielińska i Krzysztof Szala / Zakaz dokarmiania gołębi
15:09:50815:17:50
7Sabina Merkel i Mariusz Wuwer / Jo Cie Prosza
15:22:50815:30:50
8Paulina Grębosz i Maciej Domagała15:28:14715:35:14, brak 10 PK
9Katarzyna i Wiktor Krawczyk
15:28:15915:37:15, brak 10 PK
10Agnieszka Siwiec i Robert Górski / mazurek śląski
14:43:13815:51:13, brak 10 PK
11Anna Kosal i Robert Siemiński / Daleko jeszcze ?
15:31:20815:39:20, brak 11 PK
12Joanna Ciereszko i Stanisław Ciereszko / Fistaszki
15:34:101815:52:10, brak 16 PK
13Magdalena Lewkiewicz i Arkadiusz Wolski / Jojki
15:34:101915:53:10, brak 16 PK

kategoria MM


MiejsceZespółCzas z metyMinuty karneCzas końcowy
1Krzysztof Mański i Marcin Zdziebło / Eventyr Team
12:55:421813:13:42
2Radosław Ptak i Artur Moroń / INO Inter
13:51:30914:00:30
3Wojciech Kapustka i Bartosz Smołka / TH
14:10:45614:16:45
4Krzysiek Pyta i Tomasz Wieczorek / ciecierzyca wełnowiec / Tuttu.pl
14:15:15714:22:15
5Szymon Litwa i Tadeusz Litwa / O!Błędni
14:56:30615:02:30
6Aby Szajna i Gienia Jamrozik / Lider Bajk eMTeBe
15:39:021515:54:02
7Mateusz Sobota i Adrian Koch
15:32:25815:40:25, brak 1 PK
8Krzysiek Pieczara i Leszek Skrudlik / byle do przodu
15:44:192616:10:19, brak 1 PK
9Marcin Jasnoch i Adrian Jasnoch / Leniwce
15:12:46715:19:46, brak 2 PK
10Andrzej Sygiet i Grzegorz Sygiet / sygieciki
15:41:33915:50:33, brak 4 PK
11Piotr Rzepka i Tomasz Ryglewicz / Sportowe Świry
15:40:00915:49:00, brak 6 PK
12Marek Muszyński i Ryszard Copa / IBM Katowice SwimRun
14:55:461715:12:46, brak 9 PK
13Adrian Deńczyk i Łukasz Jendernalik / Dziki
15:38:172015:58:17, brak 9 PK






Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami. 

Polub nas:).



Organizatorzy:







30 % kupon rabatowy na zakupy dla każdego uczestnika