Rajd miejski Katowice
photo

Lista startowa

Trasa PIESZA

kolor niebieski - kategoria KK, zielony - kategoria MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ania i Ola MolKatowiceMole (książkowe)
2Kamila Figura i Adam KwaśnyRuda Śląska
3Rafał Zając i Tomasz KalembaTarnowskie Góry
4Tomasz i Beata AdamczykCzęstochowaTOMAD SQUAD
5Sylwia Małek i Kasia Bigaj Sosnowiec/Sławków MałPigaj
6Lucyna i Andrzej Rudzcy KatowiceCisnymy
7Magdalena Sajak i Kamil Szczerba Katowice
8Tomasz Janoszczyk, Adam Janoszczyk Tarnowskie Góry, Ruda Śląska Braciki
9Karolina i Michał Cichy Łaziska Górne HIROŁSI
10Joanna i Jarosław Grygiel Żarki Letnisko Leśne Ludki
11Paweł Holuszek, Paulina Wałachowska Katowice
12Martyna Poniedziałek, Izabela Morawiec Piekary ŚląskieMonday team
13Kinga Klimek i Krzysiek KubickiChorzówProPlayers
14Ula i Arek Pikurowie Katowice Pikusie
15Daniel Najman , Tomasz Płecha Kazimierza Wielka , Kraków
16Agnieszka Niemiec i Julia Cieślar Dzięgielów Włóczykijki
17Ewa Zaremba i Michał Juszczyk KatowiceGroszki
18Paweł Zieliński / wakatBydgoszcz beboki
19Kamila Malawska i Filip Malawski Kraków Velocilamy
20Anna Zydroń i Artur Kubica Kraków Pasikoniki
21Natalia Patucha i Radosław WieczorekJaworzno Szerszenie
22Anna Ząbkiewicz i Grzegorz Ząbkiewicz Częstochowa Potuptani
23Adrian Kociński i Mateusz DudekSosnowiecCzas leci, my idziemy.
24Adam Pacuła i Joanna Wójcikiewicz Mysłowice Świnie z kosmosu
25Ewa Gniełka i Katarzyna MysiakChorzów / Katowice Dzikie Kropki 
26Joanna Wojtoń i Teresa PalimonkaKatowice / SosnowiecZołzy
27Anna Chuptyś i Andrzej Olender Siemianowice Śląskie Siemionki
28Adriana Krzyż-Graja i Justyna ZastrzeżyńskaSiemianowice Śl., Jaworzno AJ
29Joanna Szpek i Magdalena Otawa MikołówKiedyś wygramy
30Anna Kaźmierczak i Damian LubońskiKraków Ospałe podeszwy
31Anna Krzywiecka i Piotr MośnyBytom/Tarnowskie Góry KIWO
32Aleksandra i Grzegorz Krzywieccy Bytom
33Robert Mitov i Izabela Mitov Czeladź Bałkańskie Duo
34Dorota Wyczlinska i Lukasz Pacula Cieszyn Newland Challenge

Trasa ROWEROWA

kolor niebieski - kategoria KK i MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Katarzyna Wolska i Paweł KujawiakBytomNajpierwsi
2Wiktor Wojtasik i Adam Bonk Katowice
3Radosław Polowy, Grzegorz Polowy (13), Tomasz Polowy (10)KatowiceTiger Team
4Aleksandra, Grzegorz Przewieslik Świętochłowice LopaBikeTeam
5Jacek Śmietański, Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim
6Jadwiga Nędza i Kamila MiedzińskaKatowiceKC-JN team lol
7Natalia Krupa i Patryk PtakChorzów ChSBD "W Ruchu"
8Katarzyna Przybyła i Agnieszka WieczyńskaTarnowskie Góry/Bytom DO TRZYNASTEJ
9Wiktoria Zajdel i Tomasz ZajdelKatowiceOszołomy 
10Basia Czarny i Grzegorz CzarnyKraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
11Elżbieta Sroka i Mirosław Kowynia Sosnowiec i Katowice ES & MK

Trasa PROFI

kolor niebieski - kategoria KK, zielony - kategoria MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Magdalena Stachura i Maciej WideraChorzówWodzionka
2Marcin Niejodek i Taduesz PoulichTarnowskie Góry
3Ania Witkowska i Maciej WitkowskiKatowiceKlub Królika Stefana
4Sylwia Frydrysiak, Aleksander Lech Katowice/Mysłowice
5Mariusz Nastuła Magdalena Rzepka Bytom/GliwiceXIII
6Anna Ziemińska-Słaby i Dariusz Słaby KatowiceSłaba grupa
7Szymon Litwa i Tadeusz LitwaMysłowice / KatowiceO!Błędni
8Katarzyna Wilińska, Ewelina Roszkowska Katowice, Ruda Śląska
9Krzysztof Wajda, Marzena Faszczowy Katowice/Tychy Zespół Opcjonalny
10Katarzyna Pilarek i Bożena SadowskaKatowice
11Ania Wilk i Mariusz SłabońKatowice / Zarzecze Szprychy i Wentyl 
12Wiola Lisik i Dorota Przybyłka Chorzów / Dąbrowa Górnicza Szprychy i Wentyl 
13Artur Paruzel i Dariusz Grocholski Tarnowskie Góry Waligóra i Wyrwidąb
14Przemysław Zając / Nikodem Zając GliwiceBiegnące Zające
15Aleksandra Makowiecka i Paweł Śmiech Bytom, Skrzyszów S&P
16Bartłomiej Stuła / Rafał Gajowy Katowice
17Liliana Marszołek i Marcelina Kolarczyk Imielin i Mikołów Ś.LiMa.K
18Tomasz Wita i Mikołaj Świstowski Sosnowiec / Kraków nie mamy rowerów :(
19Katarzyna Hajduk-Parkitna i Oskar Parkitny Katowice Parkitniaki
20Małgorzata Stolarek i Katarzyna Stanek Bytom Dwa duże, poproszę/ENCIERRO, Strefa Byków
21Leszek Skrudlik i Maciej Twardokęs Chorzów/BytomFEBYS
22Iwona Dziewior i Arkadiusz Dziewior GliwiceDziewiorki 
23Mateusz Sobota i Adrian Koch Ruda Śląska
24Rafał Sobota i Anna BogdańskaRuda Śląska
25Magdalena i Barbara Stefani(15) KatowiceNocne Furie
26Kris i Basia Kopacz (12)Katowice Koparki 1
27Marta Szmulik-Wojtanowicz i Bartosz Wojtanowicz Sosnowiec Dobrze zORIENTOWANI
28Angelika Skutela i Aleksandra MadejaBytomAle o co chodzi? Strefa Byków Team
29Ewelina Blicharz i Maciej Opozda KrakówZmarznięci w saunie
30Hanna Marszałek i Piotr MarszałekMarklowice Górne InO SCI
31Justyna Dalecka i Marta SiedleckaRuda Śląska / PogwizdówSzalONE ONE
32Sebastian i Marta Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team
33Magdalena Brożyna i Tomasz Sojka Gliwice, Tarnowskie Góry Oberiba Team

Trasa RODZINNA

L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Piotr, Ewa i Szymon (6) Kopeć KatowiceKopcie
2Andrzej Wydra, Bogumiła Wydra, Anna Wydra (7) i Grzegorz Wydra (10)Katowice
3Rafał Polański, Ania Polańska, Zosia Polańska (6) i Staś Polański (5)KatowiceWolne elektrony
4Marek Hajduk, Karolina Hajduk (8) BytomSuper-dzikuski
5Katarzyna Łukaszek, Michał Łukaszek, Joanna Łukaszek (11), Agnieszka Łukaszek (7) i pies BlackyMysłowiceŁukaszki
6Agnieszka Koszembar, Łukasz Koszembar, Antoni Koszembar (10) i Aleksandra Koszembar (5)KOSZYKI
7Mateusz Różański, Weronika Różańska, Filip (9), Jakub (6) KatowicePankejki 
8Dominika Ponikiewicz, Rafał Ponikiewicz, Natasza Ponikiewicz (13), Iwo Ponikiewicz (11) Czeladź VIVO
9Łukasz Warmuz, Monika Warmuz, Liliana Warmuz (3) i Jeremi Warmuz (1)Kraków
10Ewa Steinert, Arkadiusz Kotas, Mikołaj Kotas (8)KatowiceMIKI TEAM
11Jacek, Dagmara, Ania (14), Liliana (5), Blanka (2) Ziębiccy BytomBytomskie Ślimaki
12Grzegorz Gruszka, Małgorzata Gruszka, Amelia (12) i Michał (10)Mikołów4owocki
13Ania, Bartek, Gosia (13,5), Paweł (9,5) Łaziska Górne Brada Opcjonalna nazwa zespołu
14Tomasz Szczepański, Agata Szczepańska, Maksymilian Szczepański (7) i Wojciech Szczepański (5)Katowice
15Oleksiy Simakin, Viktoriya Shpachynska i Roman Simakin (8 lat)LublinSims
16Marta Maryniok, Sara Maryniok (11), Nadia Maryniok (9) KatowiceZakręcone
17Roman Pastuszka ,Adam Pastuszka (12) ImielinYmieloki
18Patrycja Błaut, Arkadiusz Stefaniec, Bruno Błaut (7) Katowice GODZILLA FAMILY
19Krzysztof Musz, Alicja Mazur, Olaf (8), Leon (3), Agnieszka Janus, Tomasz Janus i Iga (8)Dąbrowa Górnicza/Będzin
20Marek, Ela, Kuba (7) Sonnenfeld, Mariusz, Iza, Julka (7) Pacha i pies Aria Katowice/Mysłowice Geografowie i Ela
21Tomek Wesołowski, Birgit Wesołowski-Schwingenschloegel i Emanuel Wesołowski (7)Piekary Śląskie Wesoludki
22Magdalena Śmiech, Paweł Śmiech, Alina (10), Franek (7) Skrzyszów Śmiechy
23Helena (6), Wanda (10 m-cy), Agnieszka i Bartek Dutkiewicz Katowice Cztery strzały
24Katarzyna Sek, Jakub Sek, Franek Sek (10) KatowiceSek Family
25Aleksandra Simon, Christoph Simon, Tobias Simon (10), Leo Simon (3) KatowiceSimon Family
26Asia, Adrian, Dorota, Michał (10), Martyna (7) KatowiceGang Wiewiórki
27Bartłomiej Stuła, Paweł Stuła (8), Rafał Gajowy, Gabriel Gajowy (9), Adrian Gajowy (11) Katowice
28Danka Malik, Weronika Malik, Alicja Malik (13) Katowice 3damy radę?
29Aleksandra, Grzegorz, Szymon (15), Łukasz (10) Świętochłowice Ślimoki i Beboki
30Karol Walczak, Antonina Walczak (10), Grzegorz Kwaśnik, Jan Kwaśnik (10) i Magdalena SztukaKraków
31Krystyna, Iwona, Nina (8), Michał, Grzegorz Juszczyk  Katowice, Dąbrowa Górnicza Prędkie Gepardy :)
32Wojtek Jeziorczak, Basia Jeziorczak, Maria Jeziorczak (10), Adam Jeziorczak (8), Jagoda Jeziorczak (5), Iza Hajzer Katowice/Mikołów Dzikie Życie Run Team
33Sylwia, Tomasz, Bartosz (13), Grzegorz (9) Markowie Desperaci
34Małgorzata, Patryk, Filip (13), Jacek (10) Kostuch ŻoryŚlimaki
35Anna Wolak, Michał Wolak (11) i Romuald MikołajczykKatowice
36Krzysztof Nos, Emilia Nos (lat 9) i Dawid Nos (lat 12)Siemianowice Śląskie NOSKI TRZY
37Magdalena i Michał Stefani(11) KatowiceNocne Furie
38Hania(5), Anita(2), Ewelina, Łukasz Piekary Śląskie F-team
39Dorota Ryba, Wiktor Kanik (9) Bielsko-Biała Huncwoty
40Filip Zieliński (2), Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński i Barbara StrzępkaKatowice/Bydgoszcz/Sosnowiecbeboki
41Klaudyna Elżbieciak, Franek Elżbieciak (8), Janek Elżbieciak (5), Kacper i Magda Czubała, Józek Czubała (8), Gutek Czubała (6), Rysiek Czubała (4), Maja i Marcin Rychter, Tomek Rychter (8)  Katowice REC11
42Anka i Ula Kopacz (10) Katowice Koparki 2
43Andrzej Gałecka, Edyta Gałecka, Kasia Gałecka (6) i Wojtek Piaskowski (15)Ruda Śląska / ZabrzeBrygada Kici
44Marcin Jamroży i Julia Jamroży (9)Sosnowiec
45Małgorzata Kazior i Tomek Kazior (9)Katowice FINN & JAKE
46Piotr Kaminski, Magdalena Widera-Kaminska, Maciej Kaminski (5), Alicja Kaminska (3) Bedzin Misiaki
47Joanna Wojtoń, Marta Ombach i Hanna Pietuch (5)KatowiceHanuszki
48Kasia Zajdel, Tomek Zajdel, Maja Zajdel (7) i Wiktoria Zajdel (13)KatowiceOszołomy
49Joanna Patyk i Małgosia Patyk (12 lat) Chorzów Patyczki
50Szymon (11), Grażyna i Michał Mączka Siemianowice Śląskie Forhinesy
51Seweryn, Dominika, Wiktor (9), Agata Kucharczyk(11)  RybnikSZACH-MAT
52Gabriela Okwieka, Olga Okwieka (15), Łukasz Okwieka (13), Róża Bartos (12), Miłosz Bartos (12) Katowice/Radom Klan Wiatru
53Paweł Zwonek i Rafał Zwonek (10)
54Arkadiusz Dąbrowski i Cecylia DąbrowskaKatowice

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy