Lista startowa

Lista startowa VIII Miejskiego Rajdu Przygodowego w Katowicach


703 osoby na listach startowych + kilka czworonogów :)

Trasa Rodzinna


L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Agnieszka Lechowicz, Przemek Lechowicz, Mateusz Lechowicz (9) i Adaś Lechowicz (5)Lechowicze Dreamowy TeamKatowice
2Michalinka, Jarosław, Adam (9) i Piotr (7) SobkowiczIBM Katowice Gang ŚwieżakówKatowice
3Magdalena Socha - Stojek, Mateusz Stojek, Konstanty Stojek (8), Aleksander Stojek (6)BebokiRuda Śląska
4Aneta Kalisz, Szczepan Kalisz, Maciej Kalisz (12), Aleksandra Kochanek, Jarosław Kochanek i Jakub Kalisz (9)SzAJKABytom i Gliwice
5Janusz Ćwiek, Joanna Michalska - Ćwiek, Maciej Michalski (14) i Karolina Ćwiek (9)Nic nam sie nie chceRuda Śląska
6Przemek Ślezak, Marta Ślezak, Jakub Ślęzak (12),  Agnieszka Depta, Igor (10) i Adam Depta (11)Siedmiu WspaniałychOpole / Zabrze
7Grzegorz Woźny, Joanna Woźny i Madzia Woźny (6)ŻÓŁWIEŻory
8Gabriela Okwieka, Olga Okwieka (14), Łukasz Okwieka (12), Róża Bartos (11) i Miłosz Bartos (11)Klan WiatruKatowice
9Zbyszek Palka, Dorota Palka i Zuzia Palka (12)Kulawe GepardyKatowice
10Monika Kamienicka, Filip Jabłoński (12,5) i Bartosz Sukiennik (rok i jeden miesiąc) :)TROLEKatowice
11Stanisław Bogus, Łukasz Bogus i Zuzanna Bogus (11)Fifulce 3Katowice
12Marek Hajduk i Karolina Hajduk (7)DzikuskiBytom
13Jakub Kamiński i Adam Kamiński (5)
Katowice
14Magdalena Stefani, Barbara (14) i Michał (10) StefaniFISTASZKI ATAKUJĄKatowice
15Marcin Jamroży i Julia Jamroży (8)Magneti Marelli PolandSosnowiec
16Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński i Filip Zieliński (1)istne bebokiKatowice
17Bartek Dutkiewicz i Helena Dutkiewicz (5)SłodziakiKatowice
18Adam Graczyk i Magdalena Graczyk (10)Super WytrwaliKatowice
19Joanna Jasnoch, Aleksandra Jasnoch (9), Agnieszka Krasnopolska i Patryk Krasnopolski (5)JASKRAKatowice / Chorzów
20Donata Dudek, Jakub Landau, Dawid Landau (11), Adam Mynarski (9) i Sylwia Grabowska - MynarskaUKS Orzeł KatowiceKatowice
21Gabriela Goliczewska, Mariusz Gulajski i Filip Gulajski (9)Rycerze z BogucicKatowice
22Mariusz Thamm, Maja Thamm, Milena Thamm (12), Michalina Thamm (10) i Malwina Thamm (7)Drużyna "5M"Katowice
23Łukasz Brzdąk, Klaudia Brzdąk, Emilia Brzdąk (8) i Tymon Brzdąk (5)LUXRodzinkaKatowice
24Krzysztof Horzombek i Tola Horzombek (7)MaszketnikiŚwiętochłowice
25Dominika, Rafał, Natasza (13) i Iwo (11)VIVOCzeladź
26Andrzej, Bogumiła, Anna (6) i Grzegorz (9) Wydra
Katowice
27Agata, Tomek, Maks (6) i Wojtek (4) Szczepański
Katowice
28Lucyna Rudzka i Maciej Rudzki (14)Drużyna w trąbkęKatowice
29Andrzej Rudzki i Antoni Rudzki (12)Damy Wam foryKatowice
30Anna, Bartłomiej, Małgorzata (12,5) i Paweł (8,5) SyryjczykDzieciaki szybciej, bo starzy idą wieczorem na koncertBrada
31Alicja Kobic, Arkadiusz Kobic, Kuba Kobic (9)CibokiKatowice
32Anka, Basia (12) i Ula (10) Kopacz

33Ewelina i Łukasz, Anita (1) i Hania (4) KnaśF - teamPiekary Śląskie
34Grażyna, Michał i Szymon (10) MączkaForhinesySiemianowice Śląskie
35Maria Jeziorczak (9), Barbara Jeziorczak, Izabela Hajzer, Adam Jeziorczak (7) i Wojtek Jeziorczak
Katowice
36Michał Łukaszek, Katarzyna Łukaszek, Asia Łukaszek (10), Agnieszka Łukaszek (6) i pies BlackyŁukaszkiMysłowice
37Grzegorz Gruszka, Małgorzata Gruszka, Amelia Gruszka (11) i Michał Gruszka (9)4owockiMikołów
38Klaudyna Elżbieciak, Franek (7) i Janek (4), Kacper Czubała, Józek (7), Gutek (5), Marcin i Maja Rychter, Tomek (7)REC9Katowice
39Małgorzata Kazior i Tomek Kazior (8)ZombiakiKatowice
40Tomasz Zajdel, Katarzyna Zajdel, Maja Zajdel (6) i Wiktoria Zajdel (12)OszołomyKatowice
41Ewa Świętek, Grzegorz Świętek, Przemek Świętek (6) i Radek Świętek (12)Byle do przoduKatowice
42Jolanta Chorowska, Marek Chorowski i Piotr Chorowski (8)NurkiOrzesze
43Marta Maryniok, Sara Maryniok (11) i Nadia Maryniok (9)KaszubkiKatowice
44Kinga Ogłodek, Milena Ogłodek (9) i Kazik Ogłodek (7)UnPocoLocoKatowice
45Aneta Ulatowska, Rafał Ulatowski, Maria Ulatowska (8) i Marcel Ulatowski (6)
Katowice
46Sławomir Kuncy, Joanna Kuncy i Paulina Kuncy (15)NiemamocniZabrze
47Joanna Żebrowska, Tomasz Adamkowicz, Ziemowit Adamkowicz (8) i Ania Adamkowicz (6)ŻebradamkaBaranów
48Robert Zugah i Aleksandra Zugaj (9)BłyskawiceRuda Śląska
49Rafał, Ania, Zosia (5), Stasiu (4), Przemek, Bogna, Jerzyk (2) Polańscy i Marek JędrasWolne ElektronyKatowice
50Dorota Michalik, Marcin Michalik i Karolina Michalik (9)MichalikiKatowice
51Izabela Milik, Aleksander Milik, Inga Milik (14) i Olaf Molik (12)Milik TeamMikołów
52Krzysztof Woś i Magdalena Woś (5)Doliniarze.comKatowice
53Ewa Steinert, Arkadiusz Kotas i Mikołaj KotasMiki TeamKatowice
54Monika Stępel, Krzysztof Setnik, Agnieszka Stępel (15), Michał Stępel (11), Patrycja Stępel, Marek Stępel i Kacper Stępel (5)Minion TeamBytom, Sosnowiec i Siemianowice Śląskie
55Joanna Pająk - Grosz, Adrian Grosz, Marcel Grosz (7) i Lilianna Grosz (5)
Tychy
56Marcin Kozakiewicz i Jakub Vojtek (12)IBM Katowice J&MWyry
57Magdalena Sikora, Roma Skuza, Łukasz Nowak, Maciej Stolecki, Tymek (3,5), Szymek (1,5), Michał Makowski i Zoja (4)Turbo DzieciakiKatowice
58Przemysław Zajac, Jagoda Bednarczyk i Maksymilian Bednarczyk (7)JagBullGliwice
59Anna Komar, Łukasz Komar, Katarzyna Komar (12) i Magdalena Komar (12)MosquitoWrocław
60Joanna Patyk, Gosia Patyk (12), Kacper Moskwa (12), Filip Przeczek (12), Wiktor Adamczyk (12)PatyczkiChorzów
61Magda, Piotri Maja (7) HabraszkaIBM Katowice HabryBytom
62Paulina Ograbek, Andrzej Goleniec i Szymon Goleniec (4)KoldisieKatowice
63Magda Adamek, Marek Adamek i Marta Adamek (13)PaszczuryKatowice
64Anna Gibińska, Renata Wieczorkiewicz, Barbara Gibińska (14), Tadeusz Gibiński (11), Kacper Wieczorkiewicz (11), Antoś Gibiński (roczek) i Cezary WieczorkiewiczGibki KapiKatowice
65Grzegorz Welm i Eryk Welm (13)Welm TeamCzęstochowa
66Robert Bogdan, Aleksandra Bogdan i Jan Bogdan (12)
Ruda Śląska
67Adam Kupka, Anna Humpa i Maja Humpa (5)Sówki Katowice
68Małgorzata, Patryk, Filip (12) i Jacek (9) KostuchŚlimakiŻory
69Adam Elwicki i Kamil Elwicki (5)Drużyna EKatowice
70Beata Matusiak, Lidia Wilżyńska, Anna Piowczyk, Magdalena Wilżyńska, Mateusz Prusak, Julia Gallus (10) i Anastacja Piowczyk (4)MiszMaszRodzinneKatowice
71Tomasz Jędrzejowski, Joanna Jędrzejowska, Julia Jędzrzejowska (14) i Mikołaj Jędrzejowski (10)JędrzejeRacibórz
72Paweł Masztalski i Aleksander Masztalski (7)Męscy NapastnicyKatowice
73Tomek Wesołowski, Birgit Wesołowski - Schwingenschloegel i Emanuel Wesołowski (6)WesoludkiPiekary Śląskie
74Agnieszka Koszembar, Łukasz Koszembar, Ola Koszembar (4,5) i Antek Koszembar (9,5)KoszykiChorzów
75Damian Pająk, Filip Pająk (7), Michalina Pająk i Justyna Mazurek
Katowice
76Kasia Sołek, Marzena Barczak, Szymon Sołek (7), Artur Depta (15) i Bartek Ślęzak (10)NieMaToTamtoOpole
77Tomasz Martyka, Anna Kubara, Katarzyna Świerzy, Jan Wojtusiak, Alicja Psiuk (10), Aleksandra Martyka (10) i Nina Kubara (10)TorpedyTychy / Katowice 
78Aleksandra Nawotka, Ania Nawotka (12) i Witek Nawotka (8)ciecierzyca wełnowiecKatowice
79Dorota Pawlak, Sebastian Pawlak, Maciej Pawlak (13) i Zuzanna Pawlak (8)PawlakiCzeladź
80Anna Nielaba i Maks Nielaba (7)Nielabki w AkcjiMikołów
81Seweryn, Dominika, Agata (10), Wiktor (8) KucharczykAikidziakiRybnik
82Patryk Warski i Jaś Warski (7)Belgijskie Szynszyle bisKatowice
83Natalia Skowrońska, Jakub Wróbel i Patryk Skowroński (14)
Mikołów
84Bartek Ledwoń, Jagoda Ledwoń, Dominika Biela, Michał Jankowiak, Alicja Jankowiak (14)Przebiegłe WielbładyKatowice / Orzesze
85Agnieszka Szpura, Tomasz Szpura, Julka (9) i Alicja (7)RodzinkaPlKatowice
86Marcin Marczewski, Katarzyna Marczewska, Nadia Marczewska (9) i Oscar Marczewski (7)MarTeamKatowice
87Natalia Sikorska, Julian Sikorski (7) i Szymon Sikorski
Katowice
88Iwona Szreter - Kulisz, Katarzyna Kłoska, Adam Machowiak, Paweł Sucheta, Zosia (15), Dawid (7) i Alan (5)Urzędasy ASYSiemianowice Śląskie, Mikołów, Katowice
89Michał Żemła, Adam Żemła (12) i Aleksandra Żemła (14)2 + 1Katowice
90Agnieszka Pilawska, Aleksandra Borkowska, Dawid Piechoczek (15), Sebastian Filiński (17), Tomasz Siekiera (12), Szymon Pochopień (14), Katarzyna Gajda (13), Wiktoria Sojka (16), Magdalena Sojka (13), Ewelina Kindla (16), Oliwia Więczkowska (15), Łukasz Orlik (12), Oliwia Mizak (13) i Radosław Gajda (14)Tuptusie SP 55Katowice
91Agata Kaźmierczak, Marek Krawczyk i Pamela Lindner (11)Rozbiegane trampkiKatowice
92Rafał Piguła i Leon Piguła (10)2 PigułkiSiemianowice Śląskie
93Izabela Stanisz, Martyna Stanisz (11), Filip Stanisz (5), Karolina Mainka i Małgorzata Mainka (11)Happy TeamPiekary Śląskie / Tarnowskie Góry
94Anna Merzlikyna, Mateusz Filipowski i Artem Merzlykin (11)ZmarzlikiKatowice
95Krzysztof Musz, Alicja Mazur, Olaf Musz (7), Leon Musz (2), Olek Sobota, Monika Sobota, Ania Sobota (7) i Antek Sobota (4)ŁotryDąbrowa Górnicza / Katowice
96Agata Danowska, Zocha Danowska (6) i Bartosz DanowskiDanonkiKatowice
97Marcin Moj i Lena Moj (6)
Katowice
98Dorota Ryba i Wiktor Kanik (8)Disco RobaczkiBielsko - Biała
99Anna Lambrecht, Piotr Kućma i Ewusia (1)Kućma TeamJankówka gm. Wieliczka
100Justyna Prząda, Michał Prząda, Marcel Prząda (5) i Bruno Prząda (3)gang MarcelaKatowice
101Jola Zdeb, Julia Meyer (10) i Łukasz CzerniakSmokiKatowice
102Joanna Wojtoń, Marta Ombach i Hanna Pietuch (5)HanuszkiKatowice
103Krzysztof Wolny, Gabriela Ozog i Wiktoria Wolna (6,5)
Katowice
104Tomek Olejnik i Jaśmina Olejnik (10)Olej TeamŚwinczów
105Wojciech Kuryło i Paweł Kuryło (8)Pierońskie chacharyKatowice
106Iwona i Adam Hildebrandt, Zuzia (8) i Antosia (3)HildyKatowice
107Marek Przyłudzki, Sonia Przyłudzka (12) i Borys Przyłudzki (9)MundkiGórki Wielkie
108Magdalena Jarocka i Wiktor Jarocki (8)RajzebajtelKatowice
109Anna Gajdzik, Dariusz Gajdzik, Tomasz Gajdzik (13) i Piotr Gajdzik (10)4BlondesKatowice
110Franio Kos (6), Tosia Kos (8) i Tomasz Kos
Tychy
111Magdalena Domagała, Marcin Domagała, Aleksander Domagała (7) i Sylwia WereszkaALEX TEAM :)Katowice
112Elżbieta Jasonek Przebierała, Łukasz Przebierała, Marta Przebierała (...) i Hania Przebierała (...)


Trasa Piesza

kategoria KK


L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Marta Gamrat i Daria Matujewicz
Sosnowiec/Łaziska Górne
2Danka Malik i Weronika MalikDebeściakiKatowice
3Anna Wera i Marta JaniakFenixyTychy
4Marzena Topka i Magdalena TopkaSiostryTychy
5Angelika Fischer i Kamila ChorobanorkiKatowice
6Aleksandra Dolezik i Joanna PiatczycŁinersiGliwice
7Berenika Kiszka - Maziarczuk i Oriana KiszkaGryfne FreleChorzów / Ustroń
8Magdalena Otawa i Joanna SzpekKiedyś wygramyMikołów
9Agnieszka Niemiec i Zuzanna Pieczyk
Katowice
10Martyna Czaja i Beata SobalaJak biec to biecBytom
11Patrycja Pawlak i Izabela CzaińskaDream TeamZabrze
12Maja Kortyka i Martyna Tomaszewska + pies Ajka
Tychy / Dąbrowa Górnicza
13Katarzyna Grala i Sylwia DublankaAlbo wszyscy albo razemChorzów / Czechowice - Dziedzice
14Zuzanna Krystek i Weronika Pojdasuicide squadKatowice
15Alicja Kryger i Paulina KrygerWiewióryRuda Śląska
16Magdalena Mac i Karolina KacorzykwałkiKraków
17Patrycja Janiczek i Mirosława HanusikBestChorzów / Katowice
18Karina Pietruszka i Karolina SkrzypekAtomówkiKatowice
19Agata Jakubczyk i Monika Jelonek
Chorzów
20Anna Martyka i Karolina MazurczykM & M"sTychy
21Magdalena Kocełuch i Magdalena FijałHelenkiTychy
22Wiesława Conrad i Olga SzewczykDzikie i NiebezpieczneTychy
23Martyna Poniedziałek i Izabela MorawiecMonday TeamPiekary Śląskie
24Marta Kwapień i Dominika Juszczyk
Katowice


kategoria MIX


L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Joanna Mrowca i Mateusz PiątekAsia&MatiKatowice
2Karolina i Tomasz ChojnaJutro też Wam uciekniemyBielsko - Biała
3Karolina Goryczka i Michał CichyHIROŁSIKatowice / Łaziska Górne
4Sylwia Laukianis i Przemek LaukianisLaukianisyKatowice
5Ewa Zaremba i Michał JuszczykGroszkiKatowice
6Marta P. i Łukasz ZatorskiFabryka Gwoździ Wrocław
7Karolina i Maciej WitosławTrekingiSiemianowice Śląskie
8Patrycja Strokosz i Marcin SochajMoże kiedyś wygramyKatowice
9Żaneta Naporowska i Bartek PiątekPrzybij piatkęSosnowiec
10Klaudia Cielińska - Spodar i Patryk TkaczDrużyna XBędzin / Tychy
11Angelika Niesyto i Kamil SadurskimotyleChełm Śląski / Katowice
12Karina Kiełtyka i Roman CedrychMango TeamMikołów
13


14Marlena Reut i Sławek KrólRycerz i Królowa NocyTarnowskie Góry / Myszków
15Anna Żurek i Kamil NiesporekUczeń i MistrzŚwiętochłowice
16Wiktoria Skalbaniok i Mateusz KłopotWszystko, co KochanŚwiętochłowice
17Magdalena Sajak i Kamil SzczerbaNi mom hektaraKatowice / Dąbrowa Górnicza
18Alina Noras i Bogusław SzczepanowskiAndżejeKatowice
19Anna Kubecka i Zbigniew Gawlik
Katowice / Imielin
20Małgorzata i Marek Franke + pies Kajko
Katowice
21Hanna Trojan i Artur Francuzik
Tarnowskie Góry
22Kamila Skrzypiec i Damian Kotwica
Katowice
23Blanka Palicka i Grzegorz Indryka
Knurów
24Magda Pasek i Maciej Niezgoda Drużyna PierścieniaŻory / Siemianowice Śląskie
25Izabella Domasiewicz i Tomasz Wawoczny
Świętochłowice
26Barbara Szymańska - Wieczorek i Michał StaśkiewiczFistaszkiChorzów / Łódź
27Dominika Andrzejczyk i Arkadiusz MorawiecPowolniacyKatowice / Siemianowice Śląskie
28Ewa Gabryś i Aleksander GabryśIBM Katowice GabrillePiekary Śląskie
29Ewelina Suszek i Łukasz SuszekThe SzukensKatowice
30Kamila Malawska i Filip MalawskiVelocilamyKraków
31Kasia i Dawid Mroczek + pies BaileysojtamojtamSiemianowice Śląskie
32Olga Węgiel i Bartosz RomanekKawa i RumianekSosnowiec / Poręba
33Aleksandra Ochwat i Sylwester SzklorzADS MasnaKatowice
34Agnieszka Maladyn i Jarosław MaladynSponkiSosnowiec
35Anna Kobylińska - Lubina i Krzysztof LubinaKrzyśkiKatowice
36Kamila Wolnica i Mateusz DulskiMaculaKatowice
37Violeta Kłysz i Robert PlesnarSierota i ŁośGliwice
38Kamila Gozdowska i Adam MazurczykJaś i MałgosiaTychy
39Klaudia Dziędzioł i KamilToxic AlliesTychy
40Maja i Bartłomiej PikiewiczSnails of DoomKatowice
41Anna Kaźmierczak i Damian LubońskiPotuptaniKraków
42Agata Rębisz i Daniel Bochynek
Bytom / Piekary Śląskie
43Katarzyna Paździora i Grzegorz JaciubekIBM Katowice Tiki TakiKatowice
44Agnieszka Ćwiklik i Tomasz Motyka
Tychy
45Iwona Piatkowska - Lipka i Grzegorz LipkaIBM Katowice Kaer MorhenSiemianowice Śląskie
46Izabela Rzychoń i Michał DominikValar MorghulisSiemianowice Śląskie
47Renata Wojnicka i Marcin TomaszewskiOrki z MajorkiRuda Śląska / Bytom
48Aleksandra i Artur MagieraFizjokreacjaSiemianowice Śląskie
49Monika Baron i Martin Wangełow M&MMikołów
50Marta Szmulik - Wojtanowicz i Bartosz WojtanowiczDobrze zORIENTowaniSosnowiec
51Zofia Tochowicz i Damian Kociuba
Katowice


kategoria MM


L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Dariusz Klocek i Sebastian HulinŻwirek i MuchomorekDabrowa Górnicza / Katowice
2Dawid Mazurczyk i Dawid OlekDawidziaki
Tychy
3Paweł Koźlik i Robert KlimsaIBM Katowice NieomylniMysłowice / Katowice
4Maciej Pękała i Kuba KrólickiWściekłe BobryŚwiętochłowice
5Dominik Towarnicki i Juliusz FoitWszystko, co KochanŚwiętochłowice
6Jan Kocurek i Mateusz LatochaWszystko, co KochanŚwiętochłowice
7Szymon Wons i Artur BłaszczykWszystko, co KochanŚwiętochłowice
8Michał Krasnodębski i Jarosław ZąbkiewiczZabezpieczamy tyłyDąbrowa Górnicza
9Mateusz Wiktorowicz i Błażej PudełekGórzanka Nawojowa GóraKrzeszowice / Bolechowice
10Marcin Stec i Arkadiusz MalinaIBM Katowice AAA Sprzedam PolonezaMysłowice / Świętochłowice
11Robert Machejek i Mariusz FicekMisiaczkiKatowice
12Krzysztof Hertling i Michał ŻelińskiŻarłoczne BebokiChorzów
13Przemysław Baran i Łukasz ZdradauniLewusyKatowice
14Bartosz Gajkowski i Łukasz WarmuzHeyo Captain JackKraków
15Maciej Ćmiel i Filip Lasota
Czerski Cieszyn


Trasa Rowerowa

kategoria KK i MIX


L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Barbara Nenko i Łukasz BochenekDragon teamRuda Śląska, Chorzów
2Anna Madej i Sergiusz Madejmadej & madejKatowice
3Elźbieta Sroka i Mirosław KowyniaES&MKSosnowiec / Katowice
4Aleksandra Madeja i Małgotzata StolarekJuhuBytom
5Małgorzata Zagaja i Agata Zolowska
Opole
6Barbara Lambrecht i Piotr Gal
Kraków
7Barbara Ziemer i Łukasz SygułaCiućmoki 2 - ga edycjaKatowice / Dąbrowa Górnicza
8Basia Czarny i Grzegorz CzarnySzkoła Fechtunku ARAMISKraków
9Jacek i Lidka HajdukBez SkorkaOleśnica
10Martyna i Piotr ZałuscyIBM Katowice ZmarzlokiKatowice
11Aleksandra Przewieślik i Grzegorz PrzewieślikLopaBikeTeamŚwiętochłowice
12Natalia Małek i Hubert ChudzikHarryTeamOława
13Kamilla Kłosowska i Łukasz RygułaBiegaton MikołówKatowice
14Jolanta Pytel i Marek Pytel Damy radę, albo i nie...Katowice
15Paulina Grębosz i Maciej DomagałaKWK WierzynekKatowice
16Natasza Figiel Zdezorientowany kawałek AKINO
Kraków


kategoria MM


L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Daniel Howis i Michał Krześlak
Tychy
2Mateusz Grzondziel i Michał SmakWycie raczkiKatowice
3Krzysztof Krystek i Wojciech WybraniecCzarne PłucaBytom
4Jakub Frączek i Jakub GielSzkoła Pływania PLUSK IKatowice
5Jakub Łata i Adam SławskiSzkoła Pływania PLUSK IIKatowice
6Bartłomiej Gagat i Igor Ferdek Fani Adiego NowakaChorzów
7Grzegorz Kukurowski i Jacek CzarneckiLeszcze 1Gliwice
8Janusz Wójtowicz i Mateusz RichterLeszcze 2Gliwice
9Radosław Polowy, Grzegorz Polowy (12) i Tomasz Polowy (9)Tiger TeamKatowice
10Wojciech Wiśniewski i Tomasz KazimierczakZdradzieckie MordySosnowiec / Katowice
11Wojciech Pasiecznik i Maciej WideraPłonące PytongiKatowice / Chorzów
12Rafał Zając i Radosław GrabowskiSzkoła Pływania PLUSK III
Katowice
13Marek Hornik i Michał Hornik (12)MHHKatowice
14Marek Trzensiok, Martyna Trzensioch (9) i Mateusz Trzensioch (11)M&M&MMikołów


Trasa PIESZO - ROWEROWA

kategoria KK i MIX

L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Ania Witkowska i Maciej WitkowskiKlub Królika StefanaZielonki / Katowice
2Ewelina Puchała i Anna Gemza
Balans Team
Katowice
3Agnieszka i Iwona FrankeSkąposzczety i szkarłupnieKatowice
4Gabriela Micherdzińska i Przemysław GolbaNieszczęścia Biegają ParamiBielsko - Biała
5


6Anna Kałuża i Anna BogdańskaFajne MufinkiRuda Śląska
7Joanna Janus i Mariusz NastulaXIIIZielona Góra, Bytom
8Magdalena i Justyna NiedźwiedzkieKabanosyKatowice
9Ewa Gniełka i Katarzyna MysiakDzikie Kropki :)Chorzów / Mikołów
10Justyna Massalska i Robert PolańskiNutria Adventure TeamKatowice
11Angelika Skutela i Katarzyna StanekMiłość w ZakopanemŚwierklaniec / Bytom
12Joanna Jachym i Łukasz DrewniakUltra AR TeamKraków
13Aleksandra Popiel - Kruk i Arkadiusz Dziewior
AA
Gliwice
14Joanna Ciereszko i Stanisław CiereszkoFistaszkiChrzanów
15Anna Kosal i Robert Siemiński Daleko jeszcze ?Kraków
16Magdalena Lewkiewicz i Arkadiusz WolskiJojkiChrzanów
17Agnieszka Siwiec i Robert Górskimazurek śląskiTarnowskie Góry
18Aby Szajna i Gienia JamrozikLider Bajk eMTeBeZielonki / Kraków
19Monika Zielińska i Krzysztof SzalaZakaz dokarmiania gołębiKatowice / Łaziska Górne
20Katarzyna i Wiktor Krawczyk
Mysłowice
21Sabina Merkel i Mariusz WuwerJo Cie ProszaŻory


kategoria MM

L.P.Imię i nazwiskoZespółMiasto
1Marek Muszyński i Ryszard CopaIBM Katowice SwimRunKatowice
2Krzysiek Pieczara i Leszek Skrudlikbyle do przoduJaworzno / Chorzów
3Szymon Litwa i Tadeusz LitwaO!BłędniMysłowice / Katowice
4Marcin Jasnoch i Adrian JasnochLeniwceMikołów
5Mateusz Sobota i Adrian Koch
Ruda Śląska
6Adrian Deńczyk i Łukasz JendernalikDzikiTychy / Czeladź
7Andrzej Sygiet i Grzegorz SygietsygiecikiGliwice
8Radosław Ptak i Artur MorońINO InterKatowice / Chorzów
9Krzysiek Pyta i ...ciecierzyca wełnowiecKatowice
10Wojciech Kapustka i Bartosz SmołkaTHŻory
11Piotr Rzepka i Tomasz RyglewiczSportowe ŚwiryŚwiętochłowice / Katowice
12Krzysztof Mański i Marcin ZdziebłoEventyr TeamŻory
13Paweł Będkowski i Jan Pawłowski
Czeladź
14Tomasz Wieczorek i Dawid BlautTuttu.plDąbrowa Górnicza / Katowice



Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami. 

Polub nas:).



Organizatorzy:







30 % kupon rabatowy na zakupy dla każdego uczestnika